NJOFTIM..!1
Njoftim: Me rastin e Kurban Bajramit dhe hapjes se xhamise se re Bujan-duam-DESHIROJME te organizojme prerjen e Kurbanave ne Malesin e Gjakoves fshatrat e Tropojes ku jan gjithsej 73 fshatra shum familje skamnore te varfera kjo varet nga ju vllezer e motra-andaj kush mundet te dona toje ne te holla me mundesit e tia per Kurbana kemi hapur xhirollogarine Raifeisen Bank kurbani shkon rreth 100 euro nje kurban poashtu dhe 70 euro delet, Konto xhirollogari ku mund te donatoni: 1.Emri Bankės Raifeizen Bank Shqipėri Qyteti Bajramcurri-Tropoj 2.Customer number : 004089 3.Retail number : 0000004089 4.Accountname : Arber Berisha Bajram 5.IBAN AL 88202570080000000000004089 6.Kodi i SWIFT: SGSBALTX Allahu thot ne Kuran : Thuaj: "Namazi im, kurbani im, jeta ime dhe vdekja ime janė thjesht pėr All-llahun, Zotin e botėve.[Sure el-enam 162] mishi do u shperndahet fukarenjve dhe jetimave. Per me shum info telefononi ne 0037745242733 Esselamu alejkum .Po patem dhurime donacione gjith organizimi dhe prerja do te plasohet ne nje video dokumentare pas faljes se bajramit..selam alejkum imami arber berisha...telefono 0037745242733

www.arber-berisha.tk
 
Button "Mi piace" Facebook
 
Pubblicitá
 
 
Oggi ci sono stati già 65267 visitatoriqui!
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=